Partnerzy

Partnerzy

Współpraca naszej firmy z GrawerPix rozpoczęła się w 2011 roku. Wybraliśmy tą firmę w oparciu o pozytywne referencje od wielu klientów. Przekonaliśmy się o tym zlecając wykonanie wielu podzespołów i reklam. Wielką zaletą firmy jest wysoka terminowość wykonania, jakość produktu, a w szczególności fachowe doradztwo w doborze potrzebnych elementów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca potrwa jeszcze wiele lat.

ProBud

Od wielu lat współpracujemy z firmą PROBUD inż. Piotra Nowińskiego. Firma prowadzi dla nas wiele prac ziemnych przy liniach n/N i ŚN przy użyciu mikrokoparek. Jest jedną z niewielu firm z konkurencyjnymi cenami jak i fachowym wykonawstwem. Z pełną świadomością możemy polecić współpracę z tą firmą.

Dane adresowe:
42-512 Malinowice, ul.Szkolna 1
tel.: 0 600 270 937
e-mail: probud.piotrnowinski@interia.pl

Anmax

PPHU Anmax Marek Młodnicki świadczy usługi przede wszystkim z zakresu projektowania, budownictwa, przewiertów sterowanych oraz teletechniki. Ofertę kieruje nie tylko do Klientów z Lublina, całego woj. lubelskiego i okolic, ale także do Klientów z całej Polski. Wysokiej jakości sprzęt, odpowiednie kwalifikacje i ogromne zaangażowanie w realizację każdego zlecenia dają pewność i gwarancję, iż sprostają nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.

Ampio

Nasza firma idąc za zapotrzebowaniem odbiorców od pewnego czasu rozpoczęła wykonywanie instalacji elektrycznej w oparciu o całkowity lub częściowy systemu inteligentnej automatyki budynkowej firmy AMPIO. System jest skonstruowany w taki sposób że w każdym momencie można rozbudować o kolejne moduły w oparciu o istniejącą sieć. Praca systemu oparta jest o połączenia sieciowe kablowe z wykorzystaniem kabli sieciowych UTP-5e lub wyższym. W zakładce przedstawiamy grafikę osprzętu. Bliższe informację udzielamy e-mailem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

TIM

Od dwóch lat firma nasza zaopatruje się w materiały elektroinstalacyjne, oświetleniowe, rozdzielnie oraz sprzęt wykończeniowy do instalacji elektrycznej w ogólnopolskiej firmie. Firma TIM oferuje materiały w dobrych cenach i jakościach. Jest ona konkurencyjną firmą handlową na terenie Polski.

Nasi partnerzy
YDY Eltrans Prosper GrawerPix Ampio TIM
Nasze realizacje
Galeria Galeria Galeria
Nasze mierniki
CA3TBWX8 CAGR35WF CA1LOSQL CA7R70SF CA140UE4